Hakkımızda

Merkezi Almanya olan GreenMNKY; Geçtiğimiz yıllarda Almanya'da en önemli yatırımcılarının ve uzmanlarının yer aldığı Die Höhle der Löwen adlı TV yarışmasında rakiplerinin geride kalması önemli bir yatırım aldı.

Yenilikçi ürünleri ile bugün 24 global ortak, Uluslararası 3000+ GREENMNKY bayisi ile Almanya'nın en hızlı büyüyen teknoloji start- up'ı oldu.

Almanya ve Avrupa'da seçenekler ve yüksek teknolojiye sahip ürünler ile sektör lider firmaları arasında yer alan GREENMNKY, şimdi Türkiye'de.

Tek tip, standartlaşmış tasarımların aksine GreenMNKY'de modunu yansıtan, her detayını kendin tasarlayabileceğin kişiye özel tasarımlar yapabileceğini biliyor muydun?

Akıllı Telefon, tablet, akıllı saat, Airpod ve daha bir çok cihaz artık GreenMNKY ile yalnızca sana özel ve seni yansıtıyor. Seçtiğin ya da tasarladığın modeller bir kaç saniyede yalnızca senin için baskıda.

Alman kalitesinin ve teknolojisinin gücü şimdi Türkiye'de!

Almanya'nın en hızlı büyüyen teknoloji şirketi olma özelliği kazanan ve uluslararası pazarda +3000 bayisi ile milyonlarca müşterinin akıllı cihazlarını özelleştiren ve maksimum koruma sağlayan GreenMNKY şimdi Türkiye'de📣.

Ekibimizle Tanışın

Ekibimiz

Jane Cooper

President of Sales

Jacob Jones

Sales Analyst

Kristin Watson

Market Development

Darlene Robertson

Sales Analyst
Buyers trust us

Our Strategy Is To Provide Our Customers With Quality Products

If the copy becomes distracting in the design then you are doing something wrong or they are discussing copy changes. It might be a bit annoying but you could tell them that that discussion would be best suited. You begin with a text, you sculpt information, you chisel away what’s not needed, you come.

Then the question arises: where’s the content? Not there yet? That’s not so bad, there’s dummy copy to the rescue. But worse, what if the fish doesn’t fit in the can, the foot’s to big for the boot? Or to small? To short sentences, to many headings, images too large for the proposed design, or too small, or they fit in but it looks iffy for reasons the folks in the meeting can’t quite tell right now, but they’re unhappy, somehow. A client that’s unhappy for a reason is a problem, a client that’s unhappy though.

Join Our Community

Chances are there wasn’t collaboration, communication, and checkpoints, there wasn’t a process agreed upon or specified with the granularity required. It’s content strategy gone awry right from the start. Forswearing the use of Lorem Ipsum wouldn’t have helped won’t help now it’s like saying you’re a bad designer.

Neler Yaptık

2019

Yolculuk başlıyor, GREENMNKY'yi bulduk.

Sürdürülebilir bir koruyucu film teknolojisi olan GREENMNKY fikri CEO'muz Ziya Orhan'ın mutfak masasında doğuyor.

2020

Vox start-up şovu "Die Höhle der Löwen"de iki yatırımcıyı ikna edebildik.

Carsten Maschmeyer ve Nils Glagau ile yanımızda iki gerçek aslan var.

2021

+2.000.000 memnun müşteri

5 adet zırhlı folyo çeşidimiz ile 1 milyonun üzerinde koruyucu folyo satışı gerçekleştirdik.

2022

Uluslararası +3000 GREENMNKY bayisi.

Bu arada Vodafone, Freenet (Mobilcom-Debitel), FC Bayern, Toni Kroos, Euronics, Strax, HSV ve daha fazlasıyla başarılı bir ortaklığımız ve işbirliğimiz var...

♾️

Daha yolun başındayız, takipte kalın.